Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

jak zablokovat webovou stránku.png
Důvodů může být mnoho. Aby manžel nesledoval jeho oblíbené lechtivé stránky, aby děti nechodily na nebezpečné weby, nebo když se málo učí a tráví čas na facebooku nebo hraním počítačových online her.
lenovo all in one C540.png
Důvodů, proč rozebrat svůj All in One Lenovo IdeaCentre C540 může být povícero. Ať výměna nefunkčního dílu, výměna dílů za výkonnější, vyčištění od prachu nebo jen čistá zvědavost. Aby jste vše zvládli bez poškození tohoto dotykového počítače, natočili jsme video, podle kterého postupovat, aby jste na něco nezapomněli.
Jak zrušit profil na facebooku.png
Facebook už asi měsíc otravuje s novými všeobecnými podmínkami platnými od 1.1.2015, se kterými souhlasíte jen tím, že se od 1.ledna přihlásíte na svůj profil. A co se stane, když nebudete souhlasit a facebookový profil si smažete? Co dalšího přináší nové podmínky pro uživatele?
Jak smazat eShield safe seciruty z počítače.png
Objevil se další z virů (malware), který napadá počítače. V prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome a Internet Explorer pak zobrazuje okna s reklamou, spomaluje jeho provoz a přenastavuje domovskou stránku podle sebe.
IBM Lenovo ThinkPad T60.png
Pro zkušenější domácí kutily přinášíme další video návod, jak si vyměnit případně posílit operační paměť v notebooku IBM ThinkPad Lenovo T60.
Jak zrušit profil na facebooku.png
Mnoho z nás už o tom uvažovalo. Je to žrout času, někteří jsou na něm závislí a soukromí každého je najednou pro všechny. "Tak ho prostě zruším. Aspoň budu mít víc času, zatracený facebook."
jak spustit nouzový režim.png
Může se spustit "sám", nebo Vám může pomoci řešit naléhavý problém, který nelze v počítači řešit při běžném režimu. Ale jak jej zapnout a k čemu to vlastně je?
Jak rozebrat netbooku Acer Aspire One ZG5.png
Dnes jsme se rozhodli ukázat, jak vypadají "střeva" velmi používaného netbooku Acer Aspire One ZG5.
Jak vypadá harddisk uvnitř.png
Každý ho v počítači má. Někteří i ví, k čemu pevné disky tedy harddisky používáme, tedy k ukládání dat. Ti zkušenější poznají i pevné disky HDD se sata nebo pata připojením a už viděli i rychlé SSD disky.
Flash disky rozdělení.png
Začalo to jednoduše. Potřeboval jsem po pár letech opět nový USB flash disk a tak jsem se podíval co nabízí trh. Opravdu mile jsem byl překvapen velikostmi flashek a jejich cenou, která je opravdu nízká oproti cená před 2 roky.
Automatické vypnutí.png
Asi každý si někdy říkal, že by bylo fajn, mít nastaveno automatické vypínání počítače v nějaký ten čas. Někdo třeba kvůli stahování na netu, aby nemusel čekat, než se soubor stáhne a mohl jít spát, nebo třeba jako v mém případě, když se dívám večer než usnu na seriály a ráno se probudím a notebook beží, neboť jsem usnul.
dell all in one.png
All in One, tedy vše v jednom. Monitor s dotykovým ovládáním a počítačovými komponentami uvnitř. To je Dell Inspiron One 2205.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one