Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Počítače - rady a informace

Klávesové zkratky CZ.png
Každému se určitě stalo, že jednou za čas potřebuje napsat nějaký speciální znak na CZ klávesnici, nejlépe bez otravného přepínání a hledání En klávesnice. Používání klávesových zkratek Vám může usnadnit práci jak ve windowsech, tak i v programech. Můžete si takto rychle vytvořit zavináč nebo hashtag.
Doporučené teploty počítačových komponent.png
Teplota počítačových komponent ovlivňuje hlavně v létě výkon počítače. Pokud se bude Váš počítač nebo notebook dlouhodobě přehřívat a nebude dostatečně chlazený, dojde časem ke zničení komponent. Důležité je tedy počítač dostatečně chladit, případně občas zkontrolovat, že všechny větráky fungují, jak mají. Takový nefunkční nebo zanesený větrák na grafické kartě nebo procesoru je stoprocentní jistota, že dojde k "úhynu" Vašeho hardwaru.
Notebook se vypíná§.png
Jako první radu, která může výrazně pomoci při přehřívání notebooku jsem zveřejnil chladící podložku, která výrazně ochrání a zároveň prodlouží životnost notebooku, především, když jej často využíváte v posteli, nebo gauči, prostě na měkkých površích, kde nedochází k dostatečnému odvodu tepla. Při používání na stole má také vliv, ale ne až tak výrazný.
Jak smazat viry Dragon Branch add a Express Find add.png
V poslední době jsem se setkal s viry, přesněji malwary, které napadají internetové prohlížeče Mozilla Firefox, Internet Explorer a Google Chrom. Prohlížeče jsou pak zpomalené, mnohdy nereagují, ale především ve spodní oblasti prohlížeče se zobrazují tři a více reklam.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one