rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner Oase BioMaster čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Černá skříňka do auta - použijte mobil s Androidem

DailyRoads Voyager.png
Měl jsem tu možnost srovnávat. Běžné černé skříňky řádově od pár stovek do několika tisíc. Pokud si nepřiplatíte alespoň 5 tisíc, tak nelze očekávat nic jiného než hračku, která Vám sice u nehody může pomoci, ale pokud řidič ujede a vy si nezapamatujete SPZtku, tak díky nevalné kvalitě levných kamerek, ani poznávačku nezjistíte.
Co tedy dělat? Nechci moc investovat do černé skříňky, ale rád bych měl slušná videa. Na google play jsem narazil na aplikaci pro Android - Daily Roads Voyager. Apka je ke stažení zdarma, nyní je i v češtině. Kvalita videa je jen závislá na technických parametrech kamery v mobilu. A ta u Samsungu SIII mini, který používám, je na velmi slušné úrovni, alespoň oproti černým skříňkám na trhu.
Kamera v Samsungu není ale upravena na noční videa a i když použijete nastavení kamery v nočním režimu, zázraky nečekejte. Přes den ale natáčí opravdu skvěle. Dále si můžete nastavit možnost ukládání titulků, tedy do videí si pak můžete i po stažení do počítače vložit informace o Vaší rychlosti a poloze vozu.
 
Takže co potřebujete? Stačí koupit za pár stovek stojánek na Váš typ mobilu do auta (s otvorem na čočku foťáku - na samsung SIII mini jsem sehnal včetně poštovného za cca 400 kč) a naistalovat si aplikaci Daily Roads Voyager. Mohu jen doporučit.
22.11.2015 23:29:55
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one