rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Přesné kopie Samsungu S5 - nekupovat

kopie samsung s5.png
I když je to neustále omílaná informace, že nákup elektroniky na ulici nebo přes inzeráty od soukromých osob za pochybně nizké ceny, neustále se nachází velké množství lidí, kteří se svou najivitou takové zboží koupí. Krom toho, že může být kradené a blokované, může být sledované a nebo jako kopie Samsungu S5, která se mi dostala do ruky, může být naprosto k ničemu.
V Číně jsou prostě mistři na tvorbu kopií a to se hodí všem možným překupníkům, kteří vydělávají na hlouposti lidí. Cena nového Samsungu S5 se pohybuje podle hardwaru okolo 10 až 18 tisíc, přesto se najdou lidí, kteří jej ochotně koupí za několik málo tisíc (třeba 3 až 4 tisíce - za tuto cenu pořídíte leda nového Samsunga S3 mini), jako nové zboží od podvodníků a myslí si, jak skvělý udělali obchod. Ano, udělali obchod svého života a rozhodně skvělý obchod to byl pro dodavatele.
falza samsung s5.jpg
Nejlepší na tom je, že si zboží nevyzkouší, většinou proto, že prodejce tvrdí, že je mobil vybitý, nebo potřebuje přehrát operační systém. Sám podvodník ukáže, že jde mobil zapnout, mobil se rozsvítí, zobrazí se logo Samsung i Android a tato obrazovka pak zůstává. Takže prodejce vypíná a cpe vám do ruky mobil za super cenu s originálním příslušenstvím a krabičkou od Samsungu, kde by se mohl nechat napálit kdokoliv, kdo to opravdu podrobně nezná.
samsung s5 podvrh.jpg
Po rozdělání této kopie je baterie také s nápisem Samsung, pod ní je nalepený štítek s výrobním číslem a zase logem Samsungu. No kdo by neuvěřil? Přeci ten, kdo má rozum. Je to sice hodně promyšlený prodej, kopie vypadá velmi dobře, příslušenství a krabička také mate. Ale jak je možné, že je o tolik levnější? Co takhle si jej vyzkoušet, než zaplatíte tisíce za bezcenný šunt? A i kdyby jel (objevují se na trhu různé kopie, některé vůbec nejedou, jen svítí, některé najedou a pár hodin dokonce jedou), má hodně osekané funkce, ořezaný hardware a se Samsungem S5 nemá krom vzhledu nic společného.
povedená kopie samsung s5.jpg
A tohle neplatí jen u tohoto mobilu. Kopie Samsungů a IPhonů se prodávají ve velkém, mnohdy i před oficiálním prodejem originálních výrobků. A to se nekopírují jen mobily.
kopie samsung s5 příslušenství.jpg
I když se jedná o kopie zdařilé, ne-li vzhledově stejné, je třeba přemýšlet. Nebýt hloupá ovce, co uvěří historce o vybité baterce nebo o tom, jak to má levné, protože to koupil ve velkém přímo od výrobce, nebo že mu někdo dlužil a neměl, tak mu dal mobil. Protože jenom Vy rozhodujete, zdali dáte peníze za něco, co můžete později použít jako zarážku do dveří.
22.11.2015 23:32:22
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one