rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Recenze holicího strojku Philips HQ6946

holící strojek philips recenze a zkušenosti.png
Břitva už dávno vyšla z módy, žiletka a štětka na holení taky, nad ohněm se holení nedoporučuje a kdo dnes nemá holítko alespoň s 5ti břity, jako by nebyl. Nakonec jsou tu elektrické holicí strojky, které nejen rychle, ale i kvalitně oholí, ale ještě si zastřihnete bradku nebo kotlety. Během pár minut jste fešák lázeňský. A dnes si jeden takový kvalitní kousek představíme.
Po dvanácti letech mi totiž odešel můj první, opravdu dobrý holicí strojek. A tak byl Ježíšek požádán o nový strojek stejné značky, tedy Philips. Dvanáct let častého používání bez problémů vydržel původní, téměř stejný holicí strojek, jako jsem dostal nyní. Obsahoval sice na rozdíl od nynějšího Philipsu HQ6946 baterii, která se přestala nabíjet asi po 8 letech, ale i přesto fungoval nadále přímo ze sítě (většina elektroniky po úmrtí baterie nejede ani ze sítě). Proto jsem si vybral tuto značku znova, včetně zastřihovače a tentokrát bez baterie přímo s připojením k síti.
holící strojek philips HQ6946 recenze.png
Popis výrobku

Philips HQ6946 je lehký (208 gramů) a tichý frézičkový pánský elektrický strojek, který padne do ruky většině mužů a bude sloužit dlouhá léta při suchém holení. Je neomyvatelný, vhodný pro síťový provoz s automatickou volbou napětí 100 - 240V. Každé 2 roky se doporučuje výměna holící hlavy s frézkami (typ frézek je HQ56). Nerezavějící plovoucí hlava strojku se přizpůsobí tvaru hlavy a krku. Kromě holící hlavy obsahuje také široký zastřihovač pro úpravu kníru a kotlet.
velmi dobrý holící strojek philips zkušenosti.png
Obsah balení

Elektrický holicí strojek Philips HQ6946 má v balení přívodní kabel a čistící štěteček na holící hlavu se třemi frézkami.
holící strojek philips HQ6946 zkušenosti.png
Výhody
 
  • dobrá cena
  • lehký
  • se zastřihovačem vousů
  • velmi dobré zkušenosti a dlouhá životnost předchozí generace Philips
  • tichý


Nevýhody
 
  • někomu může chybět holení "na baterku"
  • přívodní kabel by mohl být delší


Shrnutí

Kvalitní elektrický holicí strojek, který se svou nynější cenou okolo 900 kč určitě zaujme a poslouží, jak má. Absence baterie může někomu vadit, mně osobně baterie nechybí. Oceňuji, oproti předchozímu strojku Philips, výrazné snížení hlučnosti. Holí dobře, mohu doporučit.
29.12.2015 19:36:20
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one