rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3449"
To žárovka 75W ofukovaná 80mm PC věráčkem udělá mnohem více tepla, používám u PC na ohřívání pravé ruky. Žárovka vydrží tak 3 týdny až měsíc při denním zatížení tak 16 hodin.
rovus recenze
K nicemu
Právě, nenašel jsem také nic, k čemu by byla tahle hračka dobrá. Hlavně informace uvedené v reklamě jsou minimálně velmi nepřesné, zavádějící a asi by se dalo říct, že i lživé.
Koupelnu 1,6 x 1,8 x 2,2m (6,4m3) to z 15°C za 4 hod. na plný výkon vyhřálo na 15,8°C. Je to šunt. Ten, kdo to chválí, je lhář ! ! ! Ale určitě prodejce ví, co prodává, protože peníze vrátil bez řečí. Baxtr
Je to úplně na h...Taky jsem si ho pořídil levněji přes eBay a opravdu reklama lže, koupelnu to nijak nevyhřálo, je to na prd!!!
Právě, očekával jsem, že by to mohlo alespoň něco málo vyhřát, třeba o pár stupňů malou místnost...ale naprosto bez šance.
Pokud nikdo nepodá protest do té které televize, doprovozený propočtem, bude se žvanit dál.
Neovládám přepočet W na jednotky tepla. Měl jsem nějaké povědomí o teplotních ztrátách v cal/m3/hod. podle zateplení prostoru. Žvanění o vytápěné ploše je už samo pitomost, vždy se jedná o prostor tj. o obestavěné m3.
Tak on přepočet na plochu nemusí být zas až tak mimo mísu, i když je nepřesný, neboť průměrně mají místnosti výšku cca 2600 mm. Pak se dá vycházet i plochy. Zároveň hodně záleží na tom, jestli jde o místnost izolovanou, jestli je rohová apod kvůli tepelným ztrátám.
Známí doporučili, my koupili a obratem vrátili. Koupelnu 1,6 x1,8 x2,1 (6,05 m3) tento "zázrak" vyhřál za 3 hod. z 15,3° na 16,4°C. Za další 2 hod. již teplota nestoupla. Divím se, že TV podporuje tyto šmejdy.
Všechny kladné recenze je podvod ! ! !
Souhlas, ale co jsem se díval, tak těch kladných recenzí je pořádná hromada. Jenže se nedá věřit ani jedné.
Myslím, že by s tím něco měla dělat ČOIka. Nebo Černé ovce.
Ale to by jim to asi někdo musel předhodit.
Nedávno jsem měl volno a místo abych byl v práci jsem čekal na ženu a uplně níhodou jsem koukal na tu reklamu. Ja se smál a sledoval co všechno nakecají v reklamě a ženě jsem hned vysvětlil jaký je rozdíl a také princip fungování přeměny elektrické energie na teplo. Smál jsem se i tomu jaké prostory to má vytopit a za jaké náklady. Výsledek tvého testu jsem tedy očekávál ještě před načtením tvé stránky :-)
Ahoj, no také jsem očekával, že to nedopadne podle slibů v reklamě, ale že by zrovna při mých testovacích podmínkách víc pomohlo otevřít dveře ven, kde bylo o pár stupňů víc, jsem nečekal :-)
diky za tento test, chvili jsem uvazovala o tom, ze bych ho koupila, ale manzel dosel k dost podobnym zaverum jako Ty, takze jsem od toho upustila, ale znas zenske, porad spekuluji ;) takze jsem rada, ze jsem to nekoupila a neinvestovala do maleho vetraku :D
Ono to není dobré ani jako větrák :-D Je dost hlučný a moc nefouká.
Kdo má nějaké povědomí o el. topení se musí jen shovívavě pousmát. Různé teplomety s ventilátorem nebo směrové zářiče, pracují v několika stupních. Máme v koupelničce třístupňový zářič a když je na 1 = 400W není efekt skoro žádný. Jediná "výhoda" inzerovaného topítka je zaklesnutí přímo do zásuvky. Efekt skoro žádný a to jsem viděl jen reklamu.
Kdo vychodil základní školu a měl fysiku, tak by měl vědět že s příkonem cca 400W toho moc nevytopí. Snad by se dal použít na temperování malého prostoru (např. vodovodní šachy) protï zamrznutí, ale min, nastavitelná teplota 15°C je vysoká (postačí 5°C). Navíc cena je příliš vysoká, úplně pro tento účel postačí teplovzdušný ventilátor za cca 350 Kč. Kladné recenze si patrně obchod píše sám.
použil jsem ho v uravřené ˇprosklené množírně na výsevy o velikosti 100x60x.0.70 cm
teplota neklesla pod dod 5 st. což mi na výsevy stačí.
jinak jde o podvodnou reklamu.
12.11.2021 06:41:08
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one