rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Vlastní recenze kombinované lednice LG GBB59PZFZS

kombinovaná lednička LG GBB59PZFZS.png
Po několika letech bylo potřeba malou ledničku vyměnit za větší model. Hlavním problémem byla nutnost častých malých nákupů jak do lednice, tak do miniaturního mrazáku a i přesto byla naše původní lednice nacpaná k prasknutí. Takže jakou novou ledničku vybrat?
Naše hlavní požadavky byly na velikost lednice a mrazáku. Samozřejmě se nám lednice musela líbit a měla být v nerezovém provedení. A po vyzkoušení několika ledniček jsme zjistili, že velmi důležitá je i kvalita plastových šuplíků a jejich zasouvání. Prošli jsme si tedy s přítelem velkou prodejnu lednic. Rozdíly jsou samozřejmě poznat na ceně, ale i při porovnání lednic v podobné cenové relaci mají některé značky výrazně navrch.
Nakonec se vítězem stala kombinovaná chladnička LG GBB59PZFZS
kombinovaná chladnička LG GBB59PZFZS.png
Základní parametry LG GBB59PZFZS
 
Energetická třída A++
Roční spotřeba energie 259 kWh
Mrazící výkon 9 kg/24 hodi
Výška 190 cm
Šířka 59,9 cm
Hloubka 66,5 cm
Vnitřní hrubý objem 348 l
Hmotnost 77 kg
Hlučnost 37 dB
Kapacita chladničky 225 l
Kapacita mrazničky 93 l
Moderní technologie v lednici LG GBB59PZFZS

Technologie Smart Diagnosis rozpozná možné problémy za 20 sekund a přes aplikaci v chytrém telefonu se pak servisní středisko jednoduše dozví, jaký má lednice případný problém. Díky lineárnímu kompresoru má lednice delší životnost i záruku (10 let), nižší tření, nižší hlučnost a ušetří až 32 % energie. 
Technologie Total No Frost zaručí rovnoměrné chlazení, zabrání vzniku námrazy a již nikdy nebude potřeba lednici rozmrazovat. Systém Multi Air Flow  zajistí rozšířené proudění chladného vzduchu. Těsnění dveří  je ošetřeno antibakteriální ochranou BioshieldDětská pojistka zabrání nechtěnému přednastavení teplot a funkcí na displeji. Jednu polici lze sklopit a využít tak vzniklý prostor na vysoké lahve, hrnce, či dorty.
kombinovaná chladnička LG.jpg
Příslušenství
 
  • kovový stojan na dvě lahve vína
  • dva úložné stojany na vajíčka
  • tvořítko na led
Výhody kombinované chladničky LG GBB59PZFZS
 
  • kvalitní zpracování a hlavně plastové šuplíky jsou pevné, nepůsobí křehce
  • dobrá cena
  • nízká spotřeba
  • expresní mrazení
Nevýhody kombinované chladničky LG GBB59PZFZS
 
  • šuplíky v mrazáku by se mohly otvírat více
  • vrchní šuplík v lednici se trošinku zadrhává (proti ostatním lednicím ale pouze nepatrně)
Chladnička LG GBB59PZFZS.jpg
Cena se k dnešnímu dni pohybuje okolo 16 990 Kč včetně DPH, což je ve srovnání s konkurencí v podobné cenové relaci dobrý nákup.
Mraznička LG GBB59PZFZS.jpg
Vlastní dojmy z kombinované lednice LG GBB59PZFZS

Chladničku máme již několik měsíců a jsem spokojená. Nemůžu si na nic stěžovat. Je velice prostorná a pro rodinu ideální. Plasty poliček a boxů jsou pevné a kvalitní. 

Při výběru chladničky si na to dejte pozor. Hodně ledniček ve stejné cenové relaci měly plasty velice křehké a lehce rozbitné. Kolejničky na šuplíky pro zeleninu se hrubě zadrhávaly a celkové vnitřní vybavení vypadalo lacině. Což mě hodně překvapilo vzhledem k podobné ceně. Doporučila bych si před koupí projít obchody a do všech chladniček se podívat a porovnat. Bývá to velký rozdíl. Musím říct, že zrovna od chladničky Bosch, kterou jsem měla předběžně vybranou, jsem očekávala mnohem více. Stejně tak od značky Whirlpool. K mému překvapení nejlépe z porovnávaných vyšly chladničky Samsung a LG. Designově moc pěkné a nadčasové. Vnitřní vybavení dostačující a hlavně kvalitní plasty. Proto jsem si vybrala pro mě tu nejvhodnější LG GBB59PZFZS v nerezové barvě.

Spodní šuplík chladničky využívám na čerstvou zeleninu a ovoce, které v něm vydrží opravdu dlouho čerstvé. Druhý vrchní šuplík, který šel hůře posouvat, jsem vydělala a polici, která se zdá být nejpevnější používám raději na těžší hrnce s uvařeným jídlem. 

Dvířka chladničky mají tři úzké poličky. Vhodné na vajíčka, mléka, či jogurty. Do té nejspodnější poličky se vejdou postavené dvoulitrové PET lahve s nápoji. 
mražený dort.jpg
Mraznička má tři boxy optimálně velké. Trochu mě štve, že se boxy vysouvají maximálně do půlky a vznikne zbytečně úzká štěrbina na uložení potravin, především u vrchního boxu. Pokud do něho chcete uložit třeba menší mražený dort, musíte box celý vydělat a potom nasadit zpět. Ale u takto kombinovaných chladniček ve velikostech mrazících boxů a velikostech prostorů po otevření nebývá extra velký rozdíl.
autor: ZuVa
foto: surpanblog.cz, pixabay.com, web LG.com
30.08.2016 07:40:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one