rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8015"
Ahoj, tuhé šampony mi přijdou jako to nejlepší na co jsem mohla narazit, aplikace je rychlá a snad i návyková řekla bych :D Od Ponia mám také tři šampuky a nejvíce mi vyhovuje cukrová pivoňka, mám po ní krásné bohaté vlasy.. Ale vždy musím udělat oplach z jablečného octa a vody.. je to i místo kondicionéru, ocet vlasy krásně zjemní. A někde jsem četla že šampuky jdou špatně vymývat když je tvrdá voda a na to že pomáhá jedině oplach z jablečného octa. U nás je strašně tvrdá voda a se slepenými vlasy, nebo špatným vymýváním jsem problém nikdy neměla, takže možná díky ti jablečný octe :D :)
Tuhé šampony jsou nejlepší! Bála jsem se aplikace, ale je to úplně v pohodě. Já používám od Ma Provence, je 99.99% přírodní a je skvělý. :) O těchto jsem ještě neslyšela, moc se mi líbí ta dózička, tu bych potřebovala! :)
Na tuhé šampóny mám stejný názor :-) Ráda zkouším nové věci a určitě vyzkouším časem i jiné značky: Ma Provence, Lush, Bomb Cosmetics, Navia a další.
Tuhé šampony chci dlouho vyzkoušet, ale bojím se, že mi bude vadit aplikace. Mám vlasy po pás a nevím, jestli by se mi s tuhým šamponem vlasy nemyly dlouho. Co myslíš? Jinak nejvíc mě zaujal hned ten první šampon proti lupům :)
Aplikace se bát nemusíš, zvykneš si tak rychle, že ti po čase bude divné umýt si hlavu zase tekutým šampónem :-) Pěna u těchto tří tuhých šampónů byla vždy bohatá a rychle se pěkně zapracovala do dlouhých vlasů. Je pravda, že vymývání pěny je o trošku zdlouhavější, ale jen o pár sekund v porovnání s tekutým přípravkem. Ono bude možná záležet i na hustotě vlasů a tloušťce samotných vlasů. Já je mám hodně jemné, takže u jiných může být vymývání pěny rychlejší...
26.10.2021 12:22:38
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one