rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5127"
Ahoj, pokud bych chtěla natáčet pod vodou a nedržet kameru v ruce, je lepší použít hrudní pás nebo čelovku? Dívala jsem se, že se prodává i červený filtr, je to opravdu taková výhoda při podvodním točení?
Ahoj, použil bych čelovku, aby se natáčelo to, kam se zároveň podívám. Červený filtr jsem nezkoušel. Tohle je natáčené bez filtru přímo v akvárku: https://www.youtube.com/watch?v=NBQtAR2DOsQ&t=1s
Díky za pěknou recenzi. Nedávno jsem tuto kamerku používal a napsal jsem taky kratší recenzičku : (odkaz smazán) ... Byl jsem spokojený, za tu cenu snad nic lepšího sehnat nejde. Ale po chvilce jsem zjistil, že ji už nevyužiji, takže jsem ji zase prodal. Snad slouží do dnes :)
V odkaze jsme si všiml fotek dvou kamer. Jedna byla originální SJCAM a druhá byla její levnější čínská kopie (ta tmavé bez popisu), která se s SJCAM nedá srovnat. Kterou jste tedy testoval vy?
Dá sa nahrávať klasicky video bez rybieho oka?
Jistě že se dá! Po nahrátí nového FW 1.6 jde úplně jednoduše v českém menu nastavit úhel záběru, tím se odstraní efekt rybího oka.
Díky za informaci, sice se mi to moc nezdá, prodejce tvrdil něco jiného, osobně mi to přijde logické, když je čočka na pevno...ale jestli si kamerka pak obraz nějak dopočítává, srovnává softwarově, to nevím. Pokud ano, byla by to super vychytávka. Díky a další případné informace.
Zdravím,
dá se na kameře nastavit samospoušť? Případně na kolik sekund.
Zdravím. U focení se dá nastavit automatické focení co 3, 5, 10 a 20 vteřin, odkud funkci opět nevypnete.
Prosím ťa kde si ju kupoval?
Ahoj, na kamerově: https://www.kamerov.cz/sjcam-sj4000wifi-5 Mají tam i bez wifi levnější, pokud to nevyužiješ.
Ahoj, kdyby se někdo chtěl podívat na záběry s touto kamerou, tak zde je mé video z třicetidenní cesty po Jižní Americe. :) https://www.youtube.com/watch?v=-6n0ekCTj6I
Ahoj, díky moc. Máš to pěkně poskládané, velmi pěkné video. Muselo tam být skvěle!
Dobrý den, občas se mi stane, že když natáčím a kolem je klid, tak při přehrávání natočeného videa jde slyšet zvyšující se chrčení, jde to nějak ovlivnit? Když to pak dávám na youtube, tak si zvuk stejně mažu, ale zajímá mě, jestli to dělá jen mě, nebo více lidem. Děkuji
Ahoj, mám prosbu, mám SJC 4000 wifi a koupil jsem si tyč, na které je tlačítko, kde by se mělo dát fotit, nicméně to nějak nejde, musím to nějak propojit, spárovat nebo to nepůjde? Jak jinak fotit přes selfie tyč? Díky.
Díky za zodpovězení dotazu.
Osobně si myslím, že toto tlačítko je použitelné pouze pro mobilní telefon. Ale pokud se ti to podaří rozchodit na SJ CAM tak jsi machr ;-)
Dobrý den nemáte někdo ukázku foto?
Dobrý den, foto přímo z SJCAM SJ4000 je v článku u této diskuze. Fotil jsem akvárium touto kamerkou.
Kamerku SJCAM SJ4000 mám a jsem fakt spokojenej. Fotky sice žádná sláva, ale videa jsou úžasný, cena je dobrá a příslušenství je nekonečné. Za tu cenu dobrá volba.
25.06.2018 17:26:49
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one