Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
SURPANshop.cz.png
banner aqua rebell čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner MasterLine čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Recenze zboží - vlastní zkušenosti

Vlastní zkušenosti s SSD disky.png
Samá chvála ze všech stran na novodobé úložiště dat nesoucí název SSD disk. Všichni tvrdí, jak jsou tyto disky skvělé, jak počítač nastartuje okamžitě, jak je vše pomalu dřív, než kliknete. Jaká je ale pravda?
DailyRoads Voyager.png
Měl jsem tu možnost srovnávat. Běžné černé skříňky řádově od pár stovek do několika tisíc. Pokud si nepřiplatíte alespoň 5 tisíc, tak nelze očekávat nic jiného než hračku, která Vám sice u nehody může pomoci, ale pokud řidič ujede a vy si nezapamatujete SPZtku, tak díky nevalné kvalitě levných kamerek, ani poznávačku nezjistíte.
Kvalitní polštář recenze.jpg
Dlouho jsem nemohla spát a pořád se v noci budila. Každou noc jsem se převalovala a nemohla klidně spát. Ráno jsem se probouzela neuvěřitelně rozlámaná a unavená.
Samsung S3 recenze.png
Uběhla už nějaké doba, kdy jsem si poprvé pořídil dotykový mobil. Byl to Samnsung Star S5230, tehdy levný, ale velmi kazový kus (velmi často odcházel dotyk displeje). Když těsně po záruční době odešel displej už potřetí, nezanevřel jsem na značku a doufal, že další bude lepší.
ASTRALPOOL CTX-100 Kyslíkové tablety 1kg.jpg
Sehnat rozumnou chemii do bazénu nebo výřivky, která je bez zápachu, nedráždí oči, pokožku a dýchací soustavu není tak jednoduché, jak se může zdát.
Ikea Matece matrand.png
Nová reklamní kampaň Ikea na jejich matrace mne zaujala. Nejen kvůli slibované záruce 25 let (ne že bych v ní úplně věřil), ani ne kvůli tomu, že mi vrátí 15% zpět na jejich kartě na další nákup (i když i to se hodí), ale především proto, že jsem se pořádně nevyspal už pěkně dlouho. I drahá polovička si již nějakou dobu stěžuje, že je každé ráno rozlámaná.
Led žárovky zkušenosti.png
Všude bliká reklama na skvělé LED žárovky, tak jsem při stěhování neodolal a celý byt jsem vybavil právě těmito velmi úspornými žárovkami. Abych neprohloupil, nakoupil jsem je v různých obchodech, protože každá měla být trochu jiná. A to od velikosti závitu přes rozdílnou svítivost. A taky abych ověřil kvalitu různých značek.
chlazení Noctua NH-D14 recenze.png
Speciální obří chladič na procesor od rakouského výrobce Noctua je opravdu povedený kousek. No kousek, on je ho spíš pořádný kus. Krom svých skvělých schopností uchladit snad cokoliv, je i velmi tichý. Jen dejte pozor, aby se Vám do počítačové skříně vlezl.
bomboniera.png
Většinou nedělám recenze na pochutiny, ale tady to prostě opravdu nešlo nepodělit se o zkušenosti s obří bonboniérou, se kterou jsem se setkal na jedné oslavě narozenin. Pěkný obal, obří bonboniéra o délce strany neskutečných 62 centimetrů, měla udělat radost oslavenkyni. Bohužel se mi nepodařilo zjistit, kolik taková obří bomboška stojí.
kopie samsung s5.png
I když je to neustále omílaná informace, že nákup elektroniky na ulici nebo přes inzeráty od soukromých osob za pochybně nizké ceny, neustále se nachází velké množství lidí, kteří se svou najivitou takové zboží koupí. Krom toho, že může být kradené a blokované, může být sledované a nebo jako kopie Samsungu S5, která se mi dostala do ruky, může být naprosto k ničemu.
Recenze Ladybox září 2014.png
Skončilo léto a přichází podzim. Mnohým začal nový školní rok, ostatním měsíc září nepřijde nijak výjimečný a na školní léta jen vzpomínají. Pro toto období byla vytvořena Školní edice, která se skládá především z pečující kosmetiky.
Kosmetika Anatomicals.png
O této značce se dost mluví. Někteří ji nesnáší a jiní milují. Rozhodla jsem se, že si koupím a otestuji pár výrobků této zajímavé kosmetiky.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one