rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner Oase BioMaster čtverec.png
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Recenze zboží - vlastní zkušenosti

Kamera do auta recenze.png
Do ruky se mi dostala kamera do auta, tedy černá skříňka na natáčení průběhu jízdy. Tato věcička Vám může usnadnit dokazování viny v případě nehody, může Vám natočit, kdo Vám na parkovišti odřel auto (některé kamery mohou být zapnuty i mimo jízdu - ovšem jsou lákadlem pro zloděje a mohlo by Vám po nákupu chybět okénko u auta).
Makeup ladybox.png
Letní edice Ladyboxu se v srpnu projevila i na krabičce. Tentokrát měla krabička žlutomodrou barvu, místo klasické světle růžové. Zobrazuje sluneční paprsky a mořské vlny.
Ladybox kosmetika.png
Ladybox je luxusní dárková krabička krásy pro ženy. V boxu můžete najít dekorativní a pečující kosmetiku z celého světa. Většinou se jedná o produkty nových značek a žhavých novinek, které nejsou zatím běžně k sehnání.
Recenze Zelmer 450.0 SP Odyssey.jpg
Sehnat kvalitní vysavač za přijatenou cenu není tak jednoduché, jak se může zdát. Na trhu jsou desítky nekvalitních kousků, u kterých budete později litovat, že jste jej koupili.
sjcam.png
Udělal jsem si radost a koupil si outdorovou kameru SJCAM SJ4000 WIFI. Měla skvělé recenze a byla vychválena do nebes. Proto jsem se rozhodl napsat o ní vlastní recenzi a zkušenosti. Cenově vychází slušně, včetně příslušenství navíc (přísavný stojan do auta, mini stativ a 32GB SDHC karty class 10) mě vyšla na 4400 kč včetně poštovného (Samotná kamerka vyjde na cca 3300 Kč).
sběrač hladiny Eheim Skim 350.png
Akvaristika je náročný koníček. Když už se Vám podaří mít krásně zarostlé akvárium živými rostlinami, může se vyskytnout plno dalších problému, ať s rybkami, rostlinami nebo řasami. Proto je potřeba být vždy ve střehu a neusnout na vavřínech. Stačí drobná změna prostředí a může dojít k přemnožení řas nebo úmrtí rybiček.
kožené opasky.png
Už mě prostě přestalo bavit každý měsíc kupovat nějaký relativně levný pásek, který prostě vydržel měsíc, maximálně dva. Ať to bylo u čínských prodejců v rozmezí 100 až 300 kč za kus, nebo v obchodech, kde jsem předpokládal trošku lepší kvalitu, když pásek vyšel třeba na pětikilo.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one