rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner-aquaGrower-ctverec.jpg
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1843"
Díky za hezký článek s fotkami. Myslím, že se dají koupit kvalitní i méně kvalitní opasky. Cena bohužel není spolehlivým měřítkem. Manželka mi koupila opasek a zatím drží. Nebyl od žádné profláklé firmy. Ten pásek byl od (odkaz byl smazán). Máte někdo zkušenosti s jinými firmami?
Já už jsem koupila na Končinách dva opasky a spony do vlasů jako dárky. Pokaždé jsem sklidila úspěch, takže v nakupování budu pokračovat dál. Konečně někdo, kdo se nesnaží lidi oblbnout a vyrábí fakt kvalitně, hezky a za rozumné peníze :)
Žádnej pásek, co jsem koupila mně dlouho nevydržel. Bylo úplně jedno jaké značky byl. Dík za článek. Hodně mně to dalo. Zkusím pásek z končin.
Asi před 15 lety jsem také zuřil nad páskem, který se za 3 měsíce "rozlezl", dírky se skoro protrhly a nosit ani rozumně opravit nešel. Pod stromečkem jsem našel pásek značky BM ( Black Marten ), je to údajně z USA. Podobný nosil starý Ivning v Dallasu. Je 3cm široký, z 5mm bizoní kůže. Má žlabovou přezku z 2mm plechu bílé mosazi s pevným trnem zapadajícím do vybrané dírky. Přezka je nanýtovaná přes koženou objímku provlečenou přes příčný nýt. Opasek působí decentně, ale pevně i nevtíravě zdobně. V r. 2000 byl za 560.-Kč. Jsem s ním spokojen a určitě mne přežije, nevytahuje se ani v dírkách, drží tvar i pololesklou černou barvu.
Jj, v té době ještě nebyla taková náplava čínského zboží, kam hlavně mnohdy přesunuly výrobu firmy světoznámých značek. S tím rozdílem, že jde vlastně o všechno zboží, nejen o pásky. Prostě pořád se dají koupit kvalitní opasky za dobrý peníz a nejen to. Vcelku dost lidí se vrací k řemeslné výrobě různého zboží a podle mě to je cesta správným směrem, protože i když je to zboží většinou dražší, vydrží mnohonásobně déle.
08.11.2020 09:34:57
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one