Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Skalky a skalničky

plaménka phlox.png
Co může být pohodovější, než zahrádka nebo malý dvorek, kde na vás nikdo nečučí, ze všech stran jen zeď a krásná zeleň. Nic neruší před relaxem a opalovačkou na sluníčku v letních dnech. Kolem stavebních kontrukcí a pergoly se pnou keře a stromky, zdi pokrývají popínavky. A pokud nechcete všude jen trávník nebo vyšší květinový záhon, skalka je jasné volba.
Krásná kvítka a skalničky.jpg
Zahrada by měla být přírodním koutkem, kam člověk může utéct od uspěchaného stylu života a odpočinout si, třeba i fyzickou prací od psychického vyčerpání.
Poznej skalničku podle květu.png
Tak máme tu skoro jaro a každý skalničkář se již jistě těší na zahradu. Máme tu první letošní kvíz - poznej skalničku podle květu. Jedná se o tři skalničky, které zkušenému nebudou dělat problémy, ale někteří se možná trochu zapotí. U fotek je i malá nápověda.
Netřesky ve skalce.JPG
Netřesk patří mezi velmi zajímavé skalničky, které vydrží téměř všechno. Není vůbec náročný, dokáže si vzít živiny a vodu z malých trhlinek ve skále a rozhodně by neměl chybět v žádné skalce.
Jak jsem budoval skalku.png
Skalničky mě vždycky bavily. Vždy jsem potřeboval něco budovat a navrhovat a i když jsem stavař, krásná zahrada k domu vždycky patří. Začalo to nevinně. Měl jsem chuť udělat něco se zahradou, která se mi vůbec nelíbila.
Rostliny v zahradě.jpg
Posezení na zahradě, kde jste obklopeni stromy, keři, popínavkami a drobnějšími květinami pro mnohé z nás není jen trocha trávy. Mnohdy je třeba takovou zahradu budovat hromady let, upravovat, starat se o trávník, likvidovat plevel a přerostlé trsy rostlin.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one