rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Stavba domu svépomocí

popínavky na domě.png
Zeď na zahradě, plot, nebo i fasáda domku obrostlá popínavými rostlinami, může mít své kouzlo. Porostlá fasáda sice není pro každého, ale zelená plocha, která zakryje například nevzhledný zahradní domek, může naprosto změnit celkový vzhled zahrady. Popínavky mají ale i svá negativa.
Dřevoplast a vlastní zkušenosti.png
Ani vysoká cena a sliby prodejců nemusí znamenat, že jde o kvalitní výrobek. O to víc je investor zklamán, když po pár letech je vychvalovaný výrobek vhodný leda tak na výměnu. A nemusí jít jen o bezejmenné výrobce, o čemž jsem se osobně přesvědčil zrovna u dřevoplastové podlahy.
Vychytávky v domácnosti.png
Drobnosti, které mohou usnadnit život. Nejsou o tolik dražší, mnohdy vyjdou i levněji, než běžně se vyskytující pomocníci. Ať je to osvětlení na ovládač, nebo bezpečnostní žaluzie, které sice už něco stojí, ale třeba oproti obyčejným bezpečnostním foliím jsou neporovnatelně více bezpečné a v případě nutnosti ochrání Vaši nemovitost proti nezvaným návštěvníkům.
Keramický obklad klinker.jpg
Keramické obklady na domě nevypadají vůbec špatně. Dokonce uvažuji při stavbě, že bych je částečně kombinoval s omítkou a vytvořil tak dnes moderní kontrast. Jenže jsem narazil na pár problémů, které vznikají chybnou realizací, vlhkostí, špatným návrhem, nebo pouze povětrnostními vlivy.
Dešťový svod údržba.jpg
Krom toho, aby byla stavba důkladně provedena, je také důležité se o Váš dům pravidelně starat. Pokud se něco zanedbá, byť jen jedna nepatrná drobnost, můžou nastat obrovské problémy.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one