Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Stavba domu svépomocí

popínavky na domě.png
Zeď na zahradě, plot, nebo i fasáda domku obrostlá popínavými rostlinami, může mít své kouzlo. Porostlá fasáda sice není pro každého, ale zelená plocha, která zakryje například nevzhledný zahradní domek, může naprosto změnit celkový vzhled zahrady. Popínavky mají ale i svá negativa.
Dřevoplast a vlastní zkušenosti.png
Ani vysoká cena a sliby prodejců nemusí znamenat, že jde o kvalitní výrobek. O to víc je investor zklamán, když po pár letech je vychvalovaný výrobek vhodný leda tak na výměnu. A nemusí jít jen o bezejmenné výrobce, o čemž jsem se osobně přesvědčil zrovna u dřevoplastové podlahy.
Vychytávky v domácnosti.png
Drobnosti, které mohou usnadnit život. Nejsou o tolik dražší, mnohdy vyjdou i levněji, než běžně se vyskytující pomocníci. Ať je to osvětlení na ovládač, nebo bezpečnostní žaluzie, které sice už něco stojí, ale třeba oproti obyčejným bezpečnostním foliím jsou neporovnatelně více bezpečné a v případě nutnosti ochrání Vaši nemovitost proti nezvaným návštěvníkům.
Keramický obklad klinker.jpg
Keramické obklady na domě nevypadají vůbec špatně. Dokonce uvažuji při stavbě, že bych je částečně kombinoval s omítkou a vytvořil tak dnes moderní kontrast. Jenže jsem narazil na pár problémů, které vznikají chybnou realizací, vlhkostí, špatným návrhem, nebo pouze povětrnostními vlivy.
stavební projekt.png
Vizualizace mají nejčastěji využití při rekonstrukci domu, zateplení fasády apod. Taková to vizualizace je pak dobrý podklad pro stavební povolení pro architekty města v případě, že dochází ke změnu vzhledu průčelí domu.
Stavba domu svépomocí.jpg
Jako každý člověk, který by někdy chtěl stavět svůj domek, jsem velmi dlouze uvažoval nad materiálem, ze kterého stavět.
Dešťový svod údržba.jpg
Krom toho, aby byla stavba důkladně provedena, je také důležité se o Váš dům pravidelně starat. Pokud se něco zanedbá, byť jen jedna nepatrná drobnost, můžou nastat obrovské problémy.
stavební projekt.png
Velmi důležitá informace, která se ke mě nedávno dostala je, že výběr terénu pro dům velmi ovlivňuje cenu domu. A to nejen kvůli náročnějšímu zakládání stavby, ale také kvůli přepravě materiálu na stavbu. Takto se známému stavba prodražila oproti předpokladu o 100 tisíc, což není zrovna málo.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one