Roslinna-akvaristika-surpanatlas-akvarijnich-rostlin-s-vyhledavacem
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
DOPORUČUJEME
banner_surpan.png
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Vizualizace a modely

Architektonický model.png
Protože se zabývám tvorbou vizualizací a 3D modelů pro stavebnictví, rozhodl jsem se rozšířit již dříve služby o tvorbu architektonických modelů, které jsem chtěl ručně lepit. Výběr stavby byl klíčový, chtělo to něco, co lidi znají a zároveň něco ne zrovna jednoduchého, aby to byla výzva a každý pochopil, že autor tohle prostě umí.
Model kostela sv. Jana Nepomuckého.png
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře zapsalo UNESCO v roce 1994 do seznamu světového dědictví. Vrcholnému dílu barokní gotiky od Jana Santiniho Aichla (1677-1723) se tak dostalo uznání jako duchovnímu vlastnictví celého lidstva.
stavební projekt.png
Vizualizace mají nejčastěji využití při rekonstrukci domu, zateplení fasády apod. Taková to vizualizace je pak dobrý podklad pro stavební povolení pro architekty města v případě, že dochází ke změnu vzhledu průčelí domu.
vizualizace interiéru 3D.jpg
Zná to asi každý, kdo si buduje bydlení a nemá stoprocentní představivost. Potřebujete navrhnout nový nábytek na míru, nebo rozmístění nabytku, nebo stavíte či rekonstrujete a chcete mít domek co nejhezčí a neudělat chybu, která by se horko těžko dala napravit a museli by jste vynaložit velkou částku na opravu třeba nepěkné fasády?
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one