rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Aplikace pro hubnutí - kalorické tabulky

kalorické tabulky do mobilu.png
Ať už chcete zhubnout do plavek nebo se před Vánoci připravit na extrémní příjem sladkých a tučných jídel, bude se Vám hodit aplikace do mobilu, která je rozšířením webové verze kalorických tabulek a kterou využijete třeba při cestování. A mnohé potěší i rychlé skenování čárových kódů.
Pokud jste se tedy rozhodli redukovat vaší váhu (pomocí tabulek se dá nejen zhubnout, ale i nabírat, pokud máte podváhu), je systém kalorických tabulek, ať už webové rozhraní, nebo aplikace pro mobil, nejen zajímavou, ale i ověřenou variantou jak zhubnout (díky úpravě jídelníčku a běhu mám k dnešnímu dni o 15 kg méně).

Celé to funguje na tom, že si zapisujete (mobilní aplikace je propojena s webem) data, přesněji vaše příjmy jídla a zároveň i fyzickou aktivitu. Díky obrovské databázi potravin najdete jednoduše skoro vše během pár vteřin a pokud zde potravina není, jednoduše ji přidáte i s důležitými údaji dle etikety.
aplikace kalorické tabulky recenze.png
Jak na to?

Provedete registraci a napíšete svou váhu, výšku, případně rozměry v pase, přes hruď a přes boky (někdo hubne na hmotnost, někdo rozměrově) a na kolik chcete shodit. Pak už si jen zapisujete, co jíte, jaké jste provedli činnosti a vidíte, kolik bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a kalorií můžete ještě sníst. Pochopíte, co je moc tučné, čemu se raději vyvarovat a nebo naopak, co je potřeba jíst víc. Většina lidí má nadbytek tuků a cukrů a těžký nedostatek vlákniny a bílkovin pro tvorbu svalů.

Výsledky si pak můžete zobrazovat v grafech, abyste viděli, jak se daří hubnutí, nebo kolik kalorií denně sníte, jak moc Vám chybí vláknina, jestli dostatečně dodržujete pitný režim.
kalorické tabulky.png
Výhody aplikace
 
  • je zdarma
  • sledujete se si v grafech vývoj váhy a rozměrů
  • učíte se jíst vyváženěji a zdravěji
  • velká databáze potravin
  • oproti webovému rozhraní můžete potraviny scanovat

Nevýhody aplikace
 
  • potřebuje k fungování připojení k internetu
Videonávod, jak založit účet a fungovat na kalorických tabulkách
Shrnutí

Asi zatím nejlepší aplikace, která Vás naučí kontrolovat si, co jíte a kolik jíte a pokud vydržíte, výsledek se určitě dostaví. Hlavně pak pochopíte, jak zbytečné a špatné jsou diety, kdy se musíte silně omezovat, jíst jeden druh potravin nebo nejíst vůbec. Pochopíte, že můžete jíst skoro všechno, jen v jiném množství, něco víc, něco málo. Pak to jde skoro samo. Hodně štěstí s dietou.
Kde stáhnout

Stáhnout tuto aplikaci si můžete tradičně na play.google.com pod odkazem Kalorické tabulky.

Recenze aplikací a rady o počítačích přináší PC bazar s eshopem, PC servis a výkup i nefunkčních počítačů a komponent Brno.
09.10.2015 19:32:00
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one