rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1919"
Běhání mě nikdy nešlo a nebralo. Raději budu celý den v posilce. Jinak blahopřeji k výsledku.
Páni, a kolik vůbec měříš na výšku, abych věděla jestli je těch Tvých vytoužených 75 kilo v pohodě (protože hubení kluci nejsou hezcí ;) )
Ahoj Kiko, má výška je 172 cm, takže 95 kg bylo fakt moc. Nyní pořád pokračuju s hubnutím a jsem už o 12 kg lehčí k dnešnímu dni. Lépe se cítím, mám lepší kondici, hlídám si co jím, abych měl dost vlákniny a bílkovin a méně tuků a sacharidů. Celkově mám tedy nyní 83 kg, zmenšil jsem se přes břicho, zadek a hruď o 14 cm. Zároveň kromě běhání hodně využívám přítahovou tyč, abych si víc vybudoval svalovou hmotu. Abych pak nebyl jak sušínka :-D
Strašně to musím napsat. Tvůj přístup je asi celý správně, ale zaujalo mě to běhání - tři měsíce v kuse a tak málo uběhneš v kuse, takže to znamená, že jsi nikdy dřív nesportoval? Neber to nijak zle, je to super. Zajímá mě to. Já neběhám nic moc, ale za to asi hodně a myslím, že tím nikdy nezhubnu ani deko. Je to asi něco jako výchozí pozice (proti zhroucení :D)
tak to jo, to já Ti držím palce ať Ti to vydrží nejmíň do konce dní, protože běhat - to je skvělá terapie. Má to jen jedinou chybu - čím víc běháš, tím víc to potřebuješ. Časem musíš běhat mnohem déle, aby to mělo ten stejný efekt.
Ale je fakt, že lidi zvyklý běhu jsou někdy až neuvěřitelný. Člověk by to do nich neřekl, jak tě na desítce utaví a ty nestačíš zírat :D Já se teď například cítím naprosto příšerně, protože vyběhnout nemůžu kvůli zranění. (Tak to je možná druhá chyba :D )
Děkuji, držím palce, ať se zranění brzy zahojí a můžeš zase běhat. Mě teď čeká hlavně se naučit dýchat nosem po celou dobu indiánského běhu, protože mám v plánu běhat i v zimě, tak abych nebyl nemocný. Vidím to na sobě už nyní, začínal jsem na 2 km, teď dávám 6 km, někdy i 8 km indiána. Běhám třikrát týdně a dnes nechodíme s naší partou a měl jsem nutkání jít alespoň sám. Baví mě to hodně a řekl bych že stále víc. Jeden ze sousedů o pár baráků dál je maratonský běžec, má za sebou v kuse i 70 km běhu prý. Nechápu. Ale i když je to už starší pán, má parádní kondici a běhá pořád, za hodinku si zfoukne 14 km a říká, že se teprve rozcvičil :-D
07.03.2016 17:17:29
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one