rostlinna akvaristika.jpg
ATLAS AKVARIJNÍCH ROSTLIN

Atlas akvarijních rostlin
NÁŠ E-SHOP SURPAN
surpanshop - eshop rostlinna akvaristika.jpg
dárkové poukázky surpan.jpg
banner aquaGrower čtverec.png
RUBRIKY
GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
NOVINKY
banner JK Animalsr čtverec.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
Z časových důvodů není v mých silách odpovídat na všechny dotazy v komentářích, mailu a fb zprávách.
Děkuji za pochopení.

 
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články a fotografie jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
ODBĚR VIDEÍ NA YOUTUBE
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST

Je třeba zabrat, když chcete zhubnout

Jak opravdu zhubnout do plavek.png
Tak se opět dostává k tématu hubnutí. Hlavně proto, že je to pro mě více než aktuální. Při výšce cca 172 cm je i na chlapa 90 kg moc.
Malé změny jsou sice ku prospěchu pro zdraví, ale i tak nepomáhají hubnout, je nutné se razantněji snažit ze sebou něco dělat.

Takže moje první drobné zkušenosti. Změna stravování nestačí. Začal jsem si objednávat obědy do práce, jedná se o obědy zdravé, se zeleninou, ovocem, vyvážené, většinou nesmažené a když, tak nejsou tučné.
Jak jsem zhubnul.jpg
Tato změna mi pomohla proti únavě, ale na kila moc nezabrala. Ještě aby jo, když jsem pořád nesnídal, nebo spíš, abych to uvedl na provou míru, snídal jsem tak 3 hodiny po probuzení v rychlosti v práci čokoládu a energy drink.
 
Můj cíl je jasný shodit kila, vypracovat "břuch" a zlepšit si kondici. Konečná optimální hmotnost pro mě by byla cca 75 až 78 kg.
 
Abych se víc namotivoval a zároveň viděl změny, vyfotil jsem si svou pneumatiku.
 
Můj plán je nyní takový: Začal jsem běhat, chtěl bych ob den, počasí zatím ne pokaždé ale vyjde. Také jsem začal cvičit břicho. Ráno maximálně do 1 hod po probuzení rozumně posnídám, tedy chleba rohlík s něčím. Žádné energy drinky a čokolády, to už držím dva týdny, občas si jen zobnu něčeho malého sladkého, ale jen v minimálním množství a nechybí mi to. snažím se jíst pravidelněji. Také jsem začal monhem víc jíst ovoce a zeleninu, kávu a čaj sladím medem, občas si dám do kávy syrovátku.
 
Po 14 dnech snahy vidím zatím jen drobnou změnu okolo 2 až 3 kg dolů, ale i tohle mě motivuje nepřestávat. Snad jednou bude fotka s pořádným pekáčem buchet na břiše, ne v břiše. Takže všem snažívcům, co chtěj zhodit držím palce a snad to vyjde i mě.
22.11.2015 22:05:32
surpan
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one