GALERIE
OBLÍBENÉ ODKAZY
PC BAZAR
PC bazar.jpg
KOŽENÉ OPASKY
kožené opasky.png
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
AUTORSKÝ OBSAH
Všechny články jsou autorské, bez povolení autora tohoto blogu není možné obsah publikovat nebo kopírovat!
 
AKTUALITY NA FACEBOOKU
NÁVŠTĚVNOST
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4212"
Díky za pěknou recenzi. Nedávno jsem tuto kamerku používal a napsal jsem taky kratší recenzičku : (odkaz smazán) ... Byl jsem spokojený, za tu cenu snad nic lepšího sehnat nejde. Ale po chvilce jsem zjistil, že ji už nevyužiji, takže jsem ji zase prodal. Snad slouží do dnes :)
V odkaze jsme si všiml fotek dvou kamer. Jedna byla originální SJCAM a druhá byla její levnější čínská kopie (ta tmavé bez popisu), která se s SJCAM nedá srovnat. Kterou jste tedy testoval vy?
Dá sa nahrávať klasicky video bez rybieho oka?
Jistě že se dá! Po nahrátí nového FW 1.6 jde úplně jednoduše v českém menu nastavit úhel záběru, tím se odstraní efekt rybího oka.
Díky za informaci, sice se mi to moc nezdá, prodejce tvrdil něco jiného, osobně mi to přijde logické, když je čočka na pevno...ale jestli si kamerka pak obraz nějak dopočítává, srovnává softwarově, to nevím. Pokud ano, byla by to super vychytávka. Díky a další případné informace.
Zdravím,
dá se na kameře nastavit samospoušť? Případně na kolik sekund.
Zdravím. U focení se dá nastavit automatické focení co 3, 5, 10 a 20 vteřin, odkud funkci opět nevypnete.
Prosím ťa kde si ju kupoval?
Ahoj, na kamerově: https://www.kamerov.cz/sjcam-sj4000wifi-5 Mají tam i bez wifi levnější, pokud to nevyužiješ.
Ahoj, kdyby se někdo chtěl podívat na záběry s touto kamerou, tak zde je mé video z třicetidenní cesty po Jižní Americe. :) https://www.youtube.com/watch?v=-6n0ekCTj6I
Ahoj, díky moc. Máš to pěkně poskládané, velmi pěkné video. Muselo tam být skvěle!
Dobrý den, občas se mi stane, že když natáčím a kolem je klid, tak při přehrávání natočeného videa jde slyšet zvyšující se chrčení, jde to nějak ovlivnit? Když to pak dávám na youtube, tak si zvuk stejně mažu, ale zajímá mě, jestli to dělá jen mě, nebo více lidem. Děkuji
Ahoj, mám prosbu, mám SJC 4000 wifi a koupil jsem si tyč, na které je tlačítko, kde by se mělo dát fotit, nicméně to nějak nejde, musím to nějak propojit, spárovat nebo to nepůjde? Jak jinak fotit přes selfie tyč? Díky.
Díky za zodpovězení dotazu.
Osobně si myslím, že toto tlačítko je použitelné pouze pro mobilní telefon. Ale pokud se ti to podaří rozchodit na SJ CAM tak jsi machr ;-)
Dobrý den nemáte někdo ukázku foto?
Dobrý den, foto přímo z SJCAM SJ4000 je v článku u této diskuze. Fotil jsem akvárium touto kamerkou.
Kamerku SJCAM SJ4000 mám a jsem fakt spokojenej. Fotky sice žádná sláva, ale videa jsou úžasný, cena je dobrá a příslušenství je nekonečné. Za tu cenu dobrá volba.
Ahoj, už ji mám taky. Dostala jsem typ na tuto kamerku na kolo od kamaráda a tak jsem hledala nějaké informace na netu. Našla jsem tuto recenzi a neváhala jsem a už týden jsem spokojenou majitelkou kamerky. Jen jsem měla trochu problém s propojením s mobilem, ale díky návodu to už mám zmáknuté. Díky.
27.07.2017 12:18:09
surpan
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one